LUKI homepage
Úvodní stránka Politika Kultura Cestování Zábava Počítače Běžný den Fotogalerie


Kenvelo Flóra - pozitivní přístup k zákazníkům

27.01.2006 Ocenění zákaznického personálu v Kenvelu
Obchodům Kenvelo jsem se většinou vyhýbal. Oblečení, které bylo vidět za výlohou, mělo z velké části na dálku viditelný nápis Kenvelo, což je jedna z vlastností, které mě u oblečení odrazuje. Nicméně v rámci předvánočních nákupů jsem do Kenvela v obchodním centru Chodov přece jen zabrousil.
K mému překvapení jsem nalezl velmi slušný sortiment a větší část na sobě neměla logo jako kráva. Jedna ze zimních bund mě zaujala (příznivý design i cena). Jak už to tak podle Murphyho zákonů bývá, když člověk nalezne něco, co má v pořádku 2 parametry, problém se objeví v tom 3. A stejně tak tomu bylo I v tomto případě. Problémový parametr byla velikost. Největší bylo M, což je velikost, do které nejsem schopen se opravdu vejít. Dotaz u prodavačky na velikost XL mi přinesl záporu odpověď. Po vánocích (teď už ta návštěva Kenvela byla cílená) jsem ještě zkusil štěstí v Kenvelu na Můstku, ale ani tam jsem neměl úspěch.

Poslední pokus jsem podnikl v minulém týdnu, když jsem byl v paláci Flóra. Ani zde jsem se správnou velikostí neměl štěstí. Ale zkusil jsem se zeptat místních prodavaček, zda by nezavolali do ostatních Kenvel po Praze a nezjistili, zda někde by se požadovaná bunda někde nenašla. K mému překvapení se toho jedna šikovná prodavačka ujala a během pár minut obtelefonovala ty Kenvela, ve kterých jsem ještě nebyl. Požadovanou bundu v potřebné velikosti sice nikde neměli, ale to nic nemění na správném přístupu k zákazníkovi, tedy ke mně.

Tímto bych chtěl poděkovat vstřícnému personálu Kenvelo Flóra, který si za svůj kladný přístup zasloužil pochvalný článek.

DISKUSNÍ FÓRUM NA TYL.CZ
diskusní fórum čtenářů  

Zobraz vybrané    Zobraz vďż˝e     Vloďż˝it prďż˝spevek

Titulek Jméno Datum

Zobraz vybrané    Zobraz vďż˝e     Vložit příspěvek


Fotografie


NETservis s.r.o. - tvorba www stránek, redesign, tvorba e-shopu, corporate identity, tvorba loga, firemní prezentace, webové stránky, Čokoláda